Mobil Menü

2017 Birim Ziyaretlerine Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Devam Edildi 10 Mart 2017


2017 Birim Ziyaretlerine Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Devam Edildi


2017 yılı birim ziyaretleri Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı ile devam etti. Daire Başkanımız Alaattin SORUKLU, Muhasebe Biriminden; Yusuf ÖNAL, Mübeccel VOLKAN,  M. Emin EROL Bütçe ve Performans Programı Biriminden; İpek ÖZER, Feride KÖYLÜ, Kenan EMİROĞLU Ön Mali Kontrol Biriminden; Yunus HAN İç Kontrol-Stratejik Planlama Biriminden; Ahmet ER ve Ayşe Müge DEMİRAL’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Bu ziyarette 2016 mali yılı değerlendirilerek 2017 mali yılı ile ilgili görüş alış-verişinde bunuldu.

Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığının harcamalar konusunda aktif bir birim olduğu belirtilerek 2016 mali yılında 436 tane ödeme evrakının başkanlığımıza gönderildiği dile getirildi. Bu evraklar için 6.174.000 TL harcama gerçekleştirilirken, ödemelerin çoğunluğunun mal ve hizmet alımlarından oluştuğu belirtildi.

Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Hüseyin ÖZDEN, gerçekleşen ziyaretin Sayıştay Başkanlığı denetiminden sonra gerçekleşmesinin çok yararlı olduğuna belirterek denetim ile ilgili genel bir değerlendirme yaptı ve eksikliklerin karşılıklı istişare ile çözüleceğini ifade etti.